Ko reikia, saugant mašinos stiklus?

Visi vairuotojai mėgsta, kai jų automobiliai būna saugūs, sutvarkyti, atrodo gerai. Tad automobiliu stiklu keitimas Vilniuje nėra nė vieno vairuotojo mėgstamiausia procedūra. Daug labiau mus domina kasdienis rūpestis automobilio stiklais, o ne profesionalus automobilio stiklo keitimas, kai reikia padaryti iš tiesų daug darbo. O ką reikia daryti, kad tie automobilių stiklai būtų gerai apsaugoti? Kaip rūpintis kasdien savo automobilių stiklais? Keletas patarimų padės jums kasdien rūpinantis savo mašinos langais.

Įranga

Stiklai ir jų keitimasPirmiausia, norėdami turėti tikrai gražius, tvarkingus ir nesuskilusius stiklus, nuolatinei priežiūrai turėsite turėti tam tikrus įrankius ir įrangą. Tik tai leis gerai, kaip reikiant sutvarkyti automobilių stiklus ir leisti jais grožėtis visiems, kas praeis pro šalį. Jums reikės paprasto plastikinio kibirėlio, į kurį vasarą galėsite pilti vandenį ar net langų skystį, ir su šiais dalykais plauti stiklus. Taip pat reikės specialaus rankinio langų valytuvo, su kuriuo galėsite labai gražiai „nušluoti“ visą užpiltą vandenį bei nešvarumus. Dar reikės ir kempinės arba kažko panašaus į šluotelę. Šis daiktas leis žiemą nuo stiklo nušluoti sniego sluoksnį. Specialus gremžtukas bus būtinas, siekiant nugrandyti ledą, apledėjusį sniegą.

Kaip valyti

Vasarą verta valyti stiklus, kai važinėjate per lietų, per gatves, per nešvarias vietas, ir jūsų mašina apsiteršia. Visada pirmiau nusivalykite stiklus, nes tai tiesiogiai veikia jūsų regėjimo galimybes. O štai kėbulo išvaizda – tik dekoratyvinis klausimas. Pirma reikia nuplauti nešvarumus nuo langų. Pakaks kempinės, skuduro, vandens, valiklio. Deja, žiemą reikia pasistengti labiau. Jeigu matote, kad pasnigo, nuvalykite sniegą. Jeigu vėliau ims tirpti sniegas, o paskui vėl pašals – bus labai sunku nukrapštyti ledo likučius nuo stiklų.

Saugoti nuo įskilimų

Pagrindinės priežastys, dėl ko reikia keisti auto stiklus, yra kelios. Pirma – kas nors įsilaužia į automobilį ir bando viską iš jo išnešti. Akivaizdu, kaip apsisaugoti – nestatyti mašinos ten, kur tamsu ir kur vaikšto vagys. Antras būdas – saugotis avarijų. Jeigu žinotume, kur bus avarija, ten nevažiuotume, tai nėra visiškai prognozuojama. Tačiau kai kurie paprasti dalykai gali sumažinti riziką. Reikia turėti tik žiemines padangas žiemai, o ne pusiau vasarines, universalias. Reikia turėti gerai veikiančią stabdymo sistemą, važiuoti visada atsargiai, esant slidžiam keliui, važiuoti nemadingai lėtai. Geriau atvažiuoti kažkur vėliau, bet apskritai atvažiuoti, negu lėkti ir patekti į auto įvykį. Po jo gal ne tik stiklus reikės keisti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *